Movies
Ratings
302
ElementalRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 4.5
Wrath of ManRated ★ 4.5
The CourierRated ★ 4.0
Seo BokRated ★ 4.0
Godzilla VS. KongRated ★ 4.0