Movies
Ratings
624
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 3.0
Bring It On AgainRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 3.5
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 3.0- The SpyRated ★ 3.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 3.0
The Basketball DiariesRated ★ 3.0
Conspiracy TheoryRated ★ 3.5
ScoutRated ★ 2.5
Love in MagicRated ★ 2.5
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
How To Top My WifeRated ★ 2.5
SignsRated ★ 2.5
The IsleRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Blue SwallowRated ★ 3.0