Titles you rated
Black SwanRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0