Titles you rated
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
August RushRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0