Movies
Ratings
42
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0