Series
Ratings
93 Andor Season 2Rated ★ 5.0 Andor Season 2Rated ★ 5.0
 Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 2.5 Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 2.5
 3 Body ProblemRated ★ 4.0 3 Body ProblemRated ★ 4.0
 Parasyte: The GreyRated ★ 4.0 Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.0 A Killer ParadoxRated ★ 3.0
 Sex Education Season 4Rated ★ 4.0 Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
 PlutoRated ★ 4.5 PlutoRated ★ 4.5
 MovingRated ★ 3.5 MovingRated ★ 3.5
 Chainsaw ManRated ★ 4.0 Chainsaw ManRated ★ 4.0
 Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0 Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.0
 Made In AbyssRated ★ 3.5 Made In AbyssRated ★ 3.5
 Andor Season 1Rated ★ 5.0 Andor Season 1Rated ★ 5.0
 Atlanta Season 4Rated ★ 5.0 Atlanta Season 4Rated ★ 5.0
 Atlanta Season 3Rated ★ 5.0 Atlanta Season 3Rated ★ 5.0
 Atlanta Season 2Rated ★ 4.5 Atlanta Season 2Rated ★ 4.5
 Atlanta Season 1Rated ★ 4.0 Atlanta Season 1Rated ★ 4.0
 Devilman: CrybabyRated ★ 3.5 Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
 Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.5 Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.5
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
 UncoupledRated ★ 4.0 UncoupledRated ★ 4.0