Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
Sin CityRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 0.5
PietaRated ★ 1.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.5
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.5
FailanRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0