Movies
Ratings
62
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
PadakRated ★ 4.5- Les MisérablesRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Little PrinceRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.5
CubeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5