Movies
Ratings
180
Intimate StrangersRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0