Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Act of KillingRated ★ 5.0
MadonnaRated ★ 4.0
Bowling for ColumbineRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
FuryRated ★ 3.0