Series
Ratings
20
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0