Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
ReLIFERated ★ 4.0
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 4.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 4.5