Movies
Ratings
36
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Tales of the NightRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Midnight Diner 2Rated ★ 5.0
NanaRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Initiation LoveRated ★ 2.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 4.0