Series
Ratings
13
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0