Titles you rated
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0