Titles you rated
The Big ShortRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5