Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
ElioRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Paddington in PeruRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0