Series
Ratings
185
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Prison PrincessRated ★ 4.5
Boo, BitchRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 3.5
SwitchedRated ★ 2.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
MarcellaRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 5.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5