Titles you rated
No Boundary Season 2Rated ★ 2.5
No BoundaryRated ★ 3.0
Destiny of LoveRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0
The Ingenuity of the HousehusbandRated ★ 3.5- Ore no Kawaii wa Mousugu Shohikigen!?Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Hello! My LadyRated ★ 3.5
The Office Season 7Rated ★ 4.5
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 5.0