Movies
Ratings
239
The Man from EarthRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0