Series
Ratings
85
Padam PadamRated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
- Three FriendsRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 1.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0