Titles you rated
- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 0.5