Titles you rated
ExitRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5