Series
Ratings
22
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 1.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
LostRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 2.0