Movies
Ratings
892
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
HannaRated ★ 4.5- TamatamaRated ★ 0.5
Side by SideRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.5
Only the BraveRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Macadam StoriesRated ★ 4.5
The HoursRated ★ 3.5
The PastRated ★ 4.0
A Special LadyRated ★ 2.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
The Three Burials of Melquiades EstradaRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 0.5