Titles you rated
Master's SunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 1.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0