Series
Ratings
23
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Mrs. PepperpotRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0