Movies
Ratings
401 TraffickersRated ★ 3.5 TraffickersRated ★ 3.5
 District 9Rated ★ 3.0 District 9Rated ★ 3.0
 VolverRated ★ 1.0 VolverRated ★ 1.0
 Brokeback MountainRated ★ 4.0 Brokeback MountainRated ★ 4.0
 My BrotherRated ★ 3.0 My BrotherRated ★ 3.0
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
 MissingRated ★ 3.0 MissingRated ★ 3.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
 Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5 Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0 Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
 ThorRated ★ 4.0 ThorRated ★ 4.0
 Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0 Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
 The Classified FileRated ★ 3.5 The Classified FileRated ★ 3.5
 Ant-ManRated ★ 4.0 Ant-ManRated ★ 4.0
 A Hard DayRated ★ 3.5 A Hard DayRated ★ 3.5
 Northern Limit LineRated ★ 4.0 Northern Limit LineRated ★ 4.0
 WALL-ERated ★ 3.0 WALL-ERated ★ 3.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5 The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
 The HimalayasRated ★ 4.0 The HimalayasRated ★ 4.0