Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
Selling Sunset Season 8Rated ★ 3.5
I Am SoloRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0