Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 3.5
BraveRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5