Movies
Ratings
453
The InternRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 1.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
Big Momma's HouseRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0