Titles you rated
The LegendRated ★ 3.0- Ramyeon KkondaeRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.0
The Great Escape 4Rated ★ 5.0
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 5.0
The Great Escape 2Rated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0