Movies
Ratings
560
LUCK KEYRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
The Scorpion KingRated ★ 3.5
Brotherhood of the WolfRated ★ 3.5
VitusRated ★ 4.5
The Whole Nine YardsRated ★ 4.5
KillersRated ★ 3.5
DaredevilRated ★ 3.5