Series
Ratings
113
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Kids on the SlopeRated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 4.0
크로스 게임 part4Rated ★ 4.0- 크로스 게임 part3Rated ★ 4.0
- 크로스 게임 part2Rated ★ 4.0
- Cross GameRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0