Movies
Ratings
95- D-WarRated ★ 3.5
RedRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 1.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
RED 2Rated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The MistRated ★ 1.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0