Series
Ratings
38
Hot SpotRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5- CookedRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 5.0
The Office Season 8Rated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 5.0