Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
After My DeathRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 2.5
RomaRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0