Movies
Ratings
197
The ShiningRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
SpectreRated ★ 3.0