Titles you rated
Total RecallRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.5
OseamRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
FluRated ★ 2.5
ActressesRated ★ 3.0
Children...Rated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0