Titles you rated
I, FrankensteinRated ★ 2.5
WolvesRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 3.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 2.0
Campus S CoupleRated ★ 2.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
VirusRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.5
Ice PrincessRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.0- ApostleRated ★ 3.0
- King Kong LivesRated ★ 3.0
- Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
Superman IIRated ★ 2.5
The Book of EliRated ★ 3.0