Titles you rated
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5- 도라에몽 17기Rated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0