Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
- Murder ReportRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 2.5