Titles you rated
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Midnight Diner 2Rated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
TrumboRated ★ 3.0
What IfRated ★ 3.0
Up for LoveRated ★ 3.5