Titles you rated
MaggieRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0