Movies
Ratings
102
AmyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Heaven's GateRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
Intolerable CrueltyRated ★ 2.0
Like CrazyRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.5
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
Two Days, One NightRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5