Movies
Ratings
404
The PiratesRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 2.5
Running TurtleRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0