Titles you rated
Lucky Number SlevinRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
American ReunionRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The CallRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0