Movies
Ratings
171
HowlingRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
Van HelsingRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
50 First DatesRated ★ 4.0