Series
Ratings
177
You're My PetRated ★ 3.0
Indomitable Daughters-in-LawRated ★ 4.0- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 5.0
Mother's GardenRated ★ 5.0- I Need a FairyRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.5
Operation ProposalRated ★ 2.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- Paper CraneRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 4.0- One of A PairRated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 4.0
Goddess of MarriageRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.0
- Hello, God!Rated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0- The LandRated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.5