Titles you rated
The NotebookRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5